O nas

 O nas

Witamy na naszej stronie! Doświadczenie w segmencie stolarki drzwiowej zdobywamy już od ponad 20 lat. Na rynku szczecińskim działamy od 2000 r. Specjalizujemy się w drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych, schodach drewnianych, oraz innych wyrobach z drewna do wykończenia wnętrz.

Nasza oferta obejmuje:

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne: Wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantują trwałość i elegancję. Zapewniamy elastyczne rozwiązania i montaż.
Schody: Proponujemy schody drewniane w wielu wariantach. Nasze schody charakteryzują się wysoką estetyką i solidnym wykonaniem. Oferujemy projekty schodów, wizualizacje, pomiar i profesjonalny montaż.


Poza stolarką drzwiową oferujemy także bogaty asortyment paneli podłogowych, oraz wszelkie akcesoria wykończeniowe w tym dużą gamę kolorystyczną listew progowych i przypodłogowych. Realizujemy zamówienia według indywidualnych życzeń każdego Klienta.

Działamy na terenie Szczecina, okolic oraz Niemiec, zapewniając profesjonalizm, elastyczność i najwyższą jakość obsługi na każdym etapie współpracy. Jeśli szukasz wykonawcy na terenie Zachodnipomorskiego i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z naszych usług. Twój komfort i zadowolenie są dla nas najważniejsze.

 

Zapytaj o ofertę, skontaktujemy się z Tobą!

    © 2023 Limba limba-szczecin.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin