Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne – ocieplane gr. 60mm, 68mm jak również 78mm. Wykonane są z klejonego drewna sosnowego, dębowego lub egzotycznego, płyciny ze sklejki wodoodpornej, oklejone okleiną drewnianą, klejem kl. D-4, wyposażone w zamek listwowy czteropunktowy na 1 lub 2 wkładki (KFV), 3 lub 4 zawiasy o średnicy 20mm (z zabezpieczeniem, regulowane w trzech płaszczyznach), próg Aluminiowy.

Drzwi wykonane są z drewna klejonego sosnowego lub dębowego, płyciny ze sklejki wodoodpornej, oklejone okleiną sosnową klejem kl. D-4, ocieplone styropianem lub pianką gr. minimum 15mm, ościeżnica o przekroju 50mm x 100mm lub 60mm×100mm z uszczelką. Drzwi wyposażone w zamek listwowy i 1 lub 2 wkładki z atestem, 3 lub 4 zawiasy o przekroju 20mm (z zabezpieczeniem, regulowane w trzech płaszczyznach). Drzwi zewnętrzne lakierowane są lakierem akrylowym lazurowym odpornym na działanie warunków atmosferycznych lub farbami kryjącymi z palety RAL lub NCS. Istnieje możliwość zamówienia drzwi zewnętrznych z naświetlem, dostawką czy nietypowego rozmiaru, na życznie możemy zrobić drzwi z łukiem czy o nietypowym wzorze.

Nasze drzwi zewnętrzne wyróżniają się nie tylko jakością wykonania, ale także estetyką i funkcjonalnością. Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów oraz elastycznemu podejściu do indywidualnych potrzeb, możemy dostarczyć drzwi spełniające wszelkie oczekiwania klientów. Oferujemy kompleksową obsługę, w tym profesjonalny montaż, co gwarantuje, że drzwi będą idealnie dopasowane i zamontowane zgodnie z najwyższymi standardami.


Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy najwyższą jakość naszych wyrobów. Używamy wyłącznie najlepszych materiałów, co gwarantuje trwałość i odporność naszych drzwi na wszelkie warunki atmosferyczne. Nowoczesne technologie produkcji oraz rygorystyczne standardy kontroli jakości sprawiają, że nasze drzwi zewnętrzne spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów w Szczecinie, Niemczech a także całej Polsce. Wybierając nasze drzwi, inwestujesz w bezpieczeństwo i elegancję swojego domu.


Realizujemy zamówienia na terenie Szczecina, okolic oraz Niemiec. Dzięki temu możemy dostarczyć nasze produkty zarówno klientom lokalnym, jak i zagranicznym, zapewniając im najwyższą jakość i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia.

 

Zobacz realizacje:


Zapytaj o ofertę, skontaktujemy się z Tobą!

    © 2023 Limba limba-szczecin.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin